Tim Agencije ZADRA NOVA čine stručnjakinje i stručnjaci iz različitih područja - projektnog planiranja i menadžmenta, javne nabave, strateškog planiranja, financija, prava, javne uprave, komunikacija, kulture i zaštite okoliša. Zajedničkim snagama i ujedinjenim znanjem ZADRA NOVA tim obavlja poslove iz svoje nadležnosti s ciljem unaprjeđenja razvoj Zadarske županije.

Ime i prezime

Radno mjesto

Kontakt

Marina Dujmović Vuković

Ravnateljica

marina.dujmovic@zadra.hr

Željko Pletikosa

Pomoćnik ravnateljice

zeljko.pletikosa@zadra.hr

Sanja Peričić

Voditeljica odjela za regionalni razvoj

sanja.pericic@zadra.hr

Ana Cvitković

Voditeljica odjela za strateško planiranje i upravljanje razvojem

ana.cvitkovic@zadra.hr

Ive Surić

Voditelj odjela za pripremu programa i projekata

ive.suric@zadra.hr

Renata Marušić

Voditeljica odjela za provedbu programa i projekata

renata.marusic@zadra.hr

Jadranka Petek

Voditeljica odjela za opće i financijske poslove

jadranka.petek@zadra.hr

Marija Bosnić

Voditeljica odsjeka za strateško planiranje i koordinaciju razvoja Zadarske županije

marija.bosnic@zadra.hr

Vjerica Sekulić

Voditeljica odsjeka za opće poslove

vjerica.sekulic@zadra.hr

Ana Škunca

Viša savjetnica za provedbu programa i projekata

ana.skunca@zadra.hr

Matilda Kardum

Viša savjetnica za pripremu programa i projekata

matilda.kardum@zadra.hr

Valentina Knežević

Savjetnica za pripremu programa i projekata

valentina.knezevic@zadra.hr

Marta Feštini

Viša stručna suradnica za pripremu programa i projekata

marta.zubcic@zadra.hr

Luka Vukoša

Viši stručni suradnik za provedbu programa i projekata

luka@zadra.hr

Ivana Vojvodić Voditeljica ureda ravnateljice ivana.vojvodic@zadra.hr

Ivana Perić

Referentica za opće poslove i projekte

ivana.peric@zadra.hr

Anita Stura

Savjetnica za strateško planiranje i koordinaciju razvoja Zadarske županije

anita.stura@zadra.hr

Ivana Bajlo

Viša stručna suradnica za pripremu programa i projekata

ivana.bajlo@zadra.hr

Marijana Vladović Viša stručna suradnica marijana.vladovic@zadra.hr
Marina Milovac Viša stručna suradnica marina.milovac@zadra.hr

 

Djelatnici na projektima

Ime i prezime

Radno mjesto

Kontakt

Lidija Perić Viša savjetnica na ugovorenom projektu lidija.peric@zadra.hr.hr

Marija Dušević

Viša savjetnica na ugovorenom projektu

marija.dusevic@zadra.hr

Alda Sovitti-Borčilo

Savjetnica na ugovorenom projektu

alda@zadra.hr

Ivana Štulina

Savjetnica na ugovorenom projektu

ivana.stulina@zadra.hr

Nikolina Krešan Savjetnica na ugovorenom projektu nikolina.kresan@zadra.hr
Ines Stipčević Savjetnica na ugovorenom projektu ines.stipcevic@zadra.hr
Iva Veršić Savjetnica na ugovorenom projektu iva.versic@zadra.hr
Lucija Katalinić Viši stručni suradnik za strateško planiranje i koordinaciju razvoja Zadarske županije lucija.katalinic@zadra.hr
Pavao Parunov Viši stručni suradnik na pripremi projekata pavao.parunov@zadra.hr

Ivana Morić

Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu

 

Martina Bušljeta

Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu

 

Ante Mikulić

Viši stručni suradnik na ugovorenom projektu

ante.mikulic@zadra.hr

Paulo Sarić

Viši stručni suradnik na ugovorenom projektu

paulo.saric@zadra.hr

Matka Pleslić

Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu

matka.pleslic@zadra.hr

Nika Cohen

Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu

nika.cohen@zadra.hr

Zvonimir Žuža

Viši stručni suradnik na ugovorenom projektu

zvonimir.zuza@zadra.hr

Sanja Jerak

Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu

sanja.jerak@zadra.hr

Lorena Marić

Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu

lorena.maric@zadra.hr

Ante Žepina

Viši stručni suradnik na ugovorenom projektu

ante.zepina@zadra.hr

Marija Podrug Kasalo

Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu

marija.kasalo@zadra.hr

Ana Bučić

Stručna suradnica na ugovorenom projektu

ana.bucic@zadra.hr

Ana Močević

Stručna suradnica na ugovorenom projektu

ana.mocevic@zadra.hr

Marija Marelić

Stručna suradnica na ugovorenom projektu

marija.marelic@zadra.hr