Tim Agencije ZADRA NOVA čine stručnjakinje i stručnjaci iz različitih područja - projektnog planiranja i menadžmenta, javne nabave, strateškog planiranja, financija, prava, javne uprave, komunikacija, kulture i zaštite okoliša. Zajedničkim snagama i ujedinjenim znanjem ZADRA NOVA tim obavlja poslove iz svoje nadležnosti s ciljem unaprjeđenja razvoj Zadarske županije.

Ime i prezime Radno mjesto Kontakt
Marina Dujmović Vuković Ravnateljica Agencije marina.dujmovic@zadra.hr
Željko Pletikosa Pomoćnik ravnateljice zeljko.pletikosa@zadra.hr
Sanja Peričić Voditeljica odjela za regionalni razvoj sanja.pericic@zadra.hr
Martina Matešić Voditeljica odjela za strateško planiranje i upravljanje razvojem martina.matesic@zadra.hr
Ana Cvitković Voditelj odjela za pripremu programa i projekata ana.cvitkovic@zadra.hr
Ive Surić Voditelj odjela za provedbu programa i projekata ive.suric@zadra.hr
Jadranka Petek Voditeljica odjela za opće i financijske poslove jadranka.petek@zadra.hr
Martina Vukašina Voditeljica odjela za provedbu projekata međuregionalne i transnacionalne suradnje martina.vukasina@zadra.hr
Marija Bosnić Voditeljica odsjeka za strateško planiranje i koordinaciju razvoja Zadarske županije marija.bosnic@zadra.hr
Ana Škunca Voditeljica odsjeka za razvoj otoka ana.skunca@zadra.hr
Luka Vukoša Voditelj odsjeka za provedbu programa i projekata financiranih iz ESI fondova luka@zadra.hr
Vjerica Sekulić Voditeljica odsjeka za opće poslove vjerica.sekulic@zadra.hr
Matilda Kardum Viša savjetnica matilda.kardum@zadra.hr
Valentina Knežević Savjetnica za pripremu programa i projekata valentina.knezevic@zadra.hr
Ivana Vojvodić Voditeljica ureda ravnateljice ivana.vojvodic@zadra.hr
Ivana Perić Voditeljica pomoćno tehničkih poslova ivana.peric@zadra.hr

 

Djelatnici zaposleni na projektima

Ime i prezime Radno mjesto Konatkt
Anita Stura Viša savjetnica na ugovorenom projektu anita.stura@zadra.hr
Marija Dušević Viša savjetnica na ugovorenom projektu marija.dusevic@zadra.hr
Lidija Perić Viša savjetnica na ugovorenom projektu lidija.peric@zadra.hr
Sanja Jerak Viša savjetnica na ugovorenom projektu sanja.jerak@zadra.hr
Nika Cohen Viša savjetnica na ugovorenom projektu nika.cohen@zadra.hr
Nikolina Krešan Viša savjetnica na ugovorenom projektu nikolina.kresan@zadra.hr
Jelena Zelanto Viša savjetnica za strateško planiranje i koordinaciju razvoja Zadarske županije jelena.zelanto@zadra.hr
Lucija Katalinić Savjetnica otočna koordinatorica lucija.katalinic@zadra.hr
Petra Mišković Korparić Savjetnica na pripremi projekata petra.miskovic@zadra.hr
Matka Pleslić Savjetnica na pripremi projekata matka.pleslic@zadra.hr
Ines Stipčević Savjetnica na pripremi projekata ines.stipcevic@zadra.hr
Marijana Vladović Savjetnica na pripremi projekata marijana.vladovic@zadra.hr
Ivana Bajlo Savjetnica na pripremi projekata ivana.bajlo@zadra.hr
Maja Bašić Savjetnica na ugovorenom projektu maja.basic@zadra.hr
Iva Veršić Savjetnica na ugovorenom projektu iva.versic@zadra.hr
Toni Sikirić Savjetnik za strateško planiranje i koordinaciju razvoja Zadarske županije toni.sikiric@zadra.hr
Ante Mikulić Savjetnik na ugovorenom projektu ante.mikulic@zadra.hr
Jurica Spahija Savjetnik na ugovorenom projektu jurica.spahija@zadar.hr
Boris Zubčić Savjetnik na ugovorenom projektu boris.zubcic@zadra.hr
Šenol Selimović Savjetnik na ugovorenom projektu senol.selimovic@zadra.hr
Paulo Sarić Savjetnik na ugovorenom projektu paulo.saric@zadra.hr
Zvonimir Žuža Savjetnik na ugovorenom projektu zvonimir.zuza@zadra.hr
Josip Mišulić  Viši stručni suradnik za strateško planiranje i koordinaciju razvoja Zadarske županije josip.misulic@zadra.hr
Marija Podrug Kasalo Viša stručna suradnica koordinatorica lokalnih inicijativa za zapošljavanje marija.kasalo@zadra.hr
Andrea Smolić Viša stručna suradnica na pripremi projekata andrea.smolic@zadra.hr
Lorena Marić Viša stručna suradnica na pripremi projekata lorena.maric@zadra.hr
Marina Milovac Viša stručna suradnica na pripremi projekata marina.milovac@zadra.hr
Martina Bušljeta Viša stručna suradnica na pripremi projekata martina.busljeta@zadra.hr
Matea Karaban Viša stručna suradnica na pripremi projekata matea.karaban@zadra.hr
Ana Maričić Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu ana.mocevic@zadra.hr
Larisa Maruna Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu larisa.maruna@zadra.hr
Marina Marasović Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu marina.marasovic@zadra.hr
Matea Šaban Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu matea.saban@zadra.hr
Mia Perica Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu mia.perica@zadra.hr
Karla Ciketić Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu karla.ciketic@zadra.hr
Lea Kalfić  Viša stručna suradnica na ugovorenom projektu lea.kalfic@zadra.hr
Zvonimir Nekić Viši stručni suradnik na ugovorenom projektu zvonimir.nekic@zadra.hr
Ana Lovrić Stručna suradnica na ugovorenom projektu ana.lovric@zadra.hr